Wyszukiwarka
Wyszukiwanie zaawansowane
Producenci
Kategorie
Strony informacyjne
Regulamin kupna i sprzedaży

Składanie Zamówień

Firma „LEHAD” wyłączny importer i dystrybutor produktów Laser Star, prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną towarów zamieszczonych na witrynie www.pl.antiautovelox24.eu. Zakupów w sklepie dokonywać mogą zarówno odbiorcy indywidualni jak i podmioty gospodarcze, bez wymaganej rejestracji, ta ostatnia jest tylko fakultatywna. Klient wypełniający formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są wartościami brutto wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu towaru do odbiorcy końcowego. Koszt ten jest doliczany podczas składania zamówienia i wykazywany kupującemu.

Do każdej przesyłki dostarczamy fakturę VAT oraz wymagane przepisami instrukcje montażu i działania. Faktura VAT jest wystawiana w momencie realizacji zamówienia i od tej chwili zostaje zawarta umowa handlowa.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury VAT. Dokonanie zmian jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny: 034 358 85 76 lub wysłanie listu pocztą elektroniczną na adres: info@antiautovelox24.eu

Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie formularza znajdującego się na stronach sklepu i ujawniającego się automatycznie po wyborze określonego produktu. Poprawne złożenie zamówienia określone zostaje następującymi danymi:

· Dane kontaktowe i adresowe osoby zamawiającej, odbiorcy, płatnika
· Co najmniej jedną pozycje określonego towaru.
· Sposób płatności
· Sposób dostawy

Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wszystkich prawidłowo wymaganych danych zamawiającego.

Złożone zamówienie oznacza akceptacje przez Klienta postanowień niniejszego regulaminu i warunków dostawy.

Klienci będą również informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną, każde poprawnie złożone zamówienie jest potwierdzane automatycznie wysyłanym listem poczty elektronicznej e-mail, na podany adres zamawiającego.

Zamówiony towar jest wysyłany bezzwłocznie jeszcze tego samego dnia od momentu zaksięgowania należności na naszym koncie bankowym.

W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia telefonicznie lub e-mailem.

Metody Płatności

Aktualnie dostępne są następujące metody płatności.

Zapłata przy odbiorze przesyłki – pobranie przez kuriera lub pracownika poczty
Przedpłata na konto – przelew na rachunek bankowy
Płatność kartą kredytową za pośrednictwem strony internetowej DotPay.pl


1. Zapłata przy odbiorze przesyłki.

Zamawiający po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia wpłaca 100 zł na podane w potwierdzeniu konto bankowe jako zabezpieczenie kosztów przesyłki (w przypadku nie odebrania klient ponosi koszty transportu). W momencie zaksięgowania w/w wpłaty na naszym koncie, wysyłamy natychmiast zamówiony towar na kosz odbiorcy z pobraniem pomniejszonym o 100 zł, wpłacone wcześniej jako zabezpieczenie. (Na przykład:, jeżeli zamówiony towar wraz z przesyłką kosztuje 914 zł, a klient wcześniej przelał 100 zł na nasze konto, to przy odbiorze ureguluje pozostałą kwotę wysokości 814 zł). Należność za zamówiony towar wpłacają Państwo przy odbiorze kurierowi lub pracownikowi poczty.

2. Przedpłata na konto.

Zamawiający wpłaca całą kwotę należności za towar na konto bankowe podane w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, wystawiamy fakturę i wraz z zamówionym sprzętem wysyłamy pocztą priorytetową ubezpieczoną lub kurierem, który dociera do Państwa w ciągu 2-3 dni.


3. Płatności kartą kredytową z pośrednictwem strony internetowej DotPay.pl

Transakcje w naszym sklepie internetowym obsługiwane są przez serwis www.dotpay.pl zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych osobowych i tych o karcie kredytowej, jakie są w tej chwili dostępne. Lehad, nie widzi ani niema dostępu do danych numerów kart kredytowych podawanych przez Klienta. Nie przechowujemy również żadnych informacji o kartach kredytowych. Płatność odbywa się tylko i wyłącznie na szyfrowanych serwerach stosujących zabezpieczenia najwyższej klasy (https ssl 256- bitowe).

Podczas składania zamówienia Klient zostaje skierowany na strony internetowe: www.dotpay.pl które obsługują płatności kartami kredytowymi w naszym sklepie. Tam zostaniecie ponownie poproszeni o podanie swoich danych osobistych i tych dotyczących karty kredytowej. Połączenie ze stroną internetową www.dotpay.pl jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane karty trafiają bezpośrednio do Państwa banku i nie są przechowywane w innym miejscu.

Wysyłka i Sposób Dostawy

Wszystkie wysyłane paczki są profesjonalnie przez nas pakowane. Sprzęt jest zabezpieczony wypełniaczami powietrznymi, aby nie mógł ulec uszkodzeniom, podczas transportu. Każdy wysłany towar nadany jest jako paczka ubezpieczona ekspresowa.
Wysyłki są realizowane z chwilą potwierdzenia wpłaty za zamówiony towar. Potwierdzenie zamówienia oraz wysyłki, kupujący otrzymuje w formie e –maila na podany w zamówieniu adres.

Zamówiony towar wysyłany jest:

· Pocztą Polską lub Kurierem

Paczka priorytetowa powinna dotrzeć do Klienta na trzeci dzień po dniu nadania paczki. Przesyłki są zabezpieczone przed przypadkowym otwarciem. Jeżeli otrzymasz paczkę uszkodzoną w sposób nasuwający podejrzenie, że była otwierana sprawdź zawartość w obecności pracownika Poczty. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie „protokołu reklamacji” w obecności tej, bowiem osoby.

Jeżeli przesyłka nie nosi śladów uszkodzenia, nie ma się, czego obawiać, jej zawartość jest zgodna z treścią zamówienia.

Reklamacje i Zwroty

Zgodnie z art.7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich, każdy zakupiony produkt może zostać zwrócony w ciągu 10 dni, bez potrzeby podawania przyczyny dokonania zwrotu. Warunkiem takiego zwrotu jest dostarczenie towaru w oryginalnym nie uszkodzonym pudełku, z jego kompletną zawartością, która nie będzie nosiła śladów używania.

Towar zwracany w tym trybie należy przesłać do siedziby firmy, przez pocztę, lub kuriera na adres: Lehad, 46-320 Praszka, ul. Fabryczna 7/13.

Przed wysłaniem towaru, Klient jest zobowiązany skontaktować się z biurem telefonicznie, wysłanie towaru bez uprzedniego kontaktu z naszym biurem nie będzie przyjęte i zostanie odesłane z powrotem Klientowi.

W przypadku rezygnacji z zakupu koszt przesyłki pokrywa nabywca.

Wysyłany sprzęt musi być należycie zabezpieczony, oprócz oryginalnego opakowania, dodatkowy karton z wypełniaczem. Towar wysyłany bez odpowiedniego zabezpieczenia (tylko w swoim fabrycznym pudełku), jest narażony na uszkodzenie w czasie transportu i nie zostanie przyjęty.

Przesyłka powinna być ubezpieczona.

Do przesyłki należy dołączyć krótką informację, że sprzęt został odesłany na zasadach zwrotu, dołączyć kopie dokumentu zakupu (paragon, fakturę), oraz podać dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które mają zostać przelane pieniądze.

Sklep zwraca należności w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania przesyłki zwrotnej z pisemnym odstąpieniem od umowy.

Zgodnie z w/w ustawą, możliwości zwrotu nie podlegają produkty rozpakowane (nawet z folii ochronnej).Gwarancja oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera lub pracownika poczty sporządzić „protokół szkody” oraz skontaktować się ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Protokół uszkodzenia przesyłki jest niezbędnym dokumentem do uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytuł uszkodzenia, okradzenia przesyłki w transporcie.

Jeżeli odstąpienie nastąpiło z powodu niesprawnego sprzętu zostanie przesłany nowy egzemplarz na koszt firmy.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa kupujący.

Zmian w zamówieniu można dokonywać do momentu nadania przesyłki po konsultacji telefonicznej ze sklepem.

Warunki Gwarancji

Na wszystkie oferowane produkty udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, lub dłuższej o ile jest tak podane w specyfikacji konkretnych modeli. Bieg daty obowiązującej gwarancji rozpoczyna się od momentu wystawienia dokumentu zakupu: paragon lub faktura.

Gwarancja obejmuje usterki typu elektronicznego wynikłe w trakcie poprawnego użytkowania lub spowodowane defektami produkcyjnymi.

Reklamujący obowiązany jest dostarczyć uszkodzony sprzęt kurierem lub przesyłką pocztową ubezpieczoną.

Wysłanie sprzętu do naprawy powinno być poprzedzone zgłoszeniem telefonicznym wraz z:

Dokładnym sprawdzeniem działania sprzętu i opisaniem jego problemu i uszkodzeń.
Odpowiednim zapakowaniu wszystkich jego części, oprócz oryginalnego opakowania niezbędne jest dodatkowy karton wraz z wypełniaczami w celu uniknięcia ryzyka dodatkowych nieprzewidywalnych uszkodzeń.

Klient ma prawo do wymiany sprzętu na fabrycznie nowy w przypadku:

Gdy w trakcie okresu gwarancyjnego, po dokonanych naprawach sprzęt będzie dalej wykazywał usterki uniemożliwiające poprawne jego korzystanie.
Gdy usunięcie usterki łączy się z radykalną wymianą większości poszczególnych części.

Gwarancją nie są objęte:

uszkodzenia mechaniczne, termiczne, chemiczne lub celowe uszkodzenia sprzętu
uszkodzenia spowodowane niewłaściwym lub niezgodnym użytkowaniem, przechowywaniem i konserwacją.

Polityka Prywatności

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych, dane te są gromadzone w naszej bazie danych klientów i wykorzystywane jedynie w celu realizacji bieżących lub przyszłych zamówień. Są przechowywane z należytą starannością i chronione przed dostępem osób niepowołanych.

Jako sklep internetowy, zapewniamy naszych klientów o przestrzeganiu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych oraz zasad wprowadzonych, które mają na celu stworzenie standardu ochrony prywatności w naszym sklepie.

Dane osobowe nie są udostępniane pod żadnym pozorem osobą trzecim, firmom ani organizacjom. Klienci sklepu internetowego mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Strefa klienta
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Koszyk
Kwota zakupów: 0,00 zł

Pokaż koszyk

Do kasy

Bezpieczne Transakcje Online
Testy w warunkach polowych

Sklep internetowy seoNetShop 2.0
Copyright LEHAD ©2007